VIGU Team Kft.

Cégünk piacvezető élelmiszergyártó cég disztribútor partnereként
létszámbővítés céljából slepptúrás értékesítő kollégát keres Budapest területére.

Területi értékesítési képviselő (slepptúra)

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
  • Képviselt gyártó termékeinek értékesítése, disztribúciójának fejlesztése Budapest területén slepptúrás rendszerben, túraterv alapján
  • Displayek és egyéb POS eszközök kihelyezése
  • Új vevők felkutatása (főleg független élelmiszer üzletek, büfék, egyéb alternatív csatornák)
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú végzettség, büntetlen előélet
  • Gépjárművezetői engedély (B kategóriás jogosítvány)
  • Alapvető Microsoft Office programok ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Dinamikus, jó fellépés és tárgyalási készség
  • Megbízhatóság
  • Precíz adminisztráció
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat, meglévő kapcsolatok
  • Ford Transit vagy hasonló kategórián szerzett vezetési tapasztalat (kezdés Ford connecttel)
AMIT KÍNÁLUNK:
  • céges mobiltelefon
  • munkavégzéshez gépjármű
  • tablet
  • versenyképes fizetés jutalékos rendszerben
  • fejlődési lehetőség, tréningek
ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő
SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
  • Nem igényel nyelvtudást
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • motivációs levél
  • fényképes önéletrajz
  • fizetési igény